Štvrtok, 15 Február 2018 09:36

K a r n e v a l

Karnevalový deň pripadol tento rok na štvrtok, 1.februára 2018. Po vyučovaní  sa žiaci zmenili na kovbojov, indiánov, robotov, princezné, popolušky, kuchárov, supermanov, anjelov, víly, ninja korytnačky, a mnoho ďalších fantastických bytostí.

Karneval 2018 Karneval 2018
Navštívte našu fotogalériu ---->

Za najzaujímavejšiu masku porota vybrala  DETI V BALÓNE /Dianka a Marek Ďurišoví/. Popoludnie plné súťaží, hier a tanca si deti  užívali pri dobrej hudbe. Prišli si na svoje aj v karnevalovom bufete, kde objavili mnoho zaujímavých dobrôt.

Oľga Zemanová

Aktualizované: Štvrtok, 15 Február 2018 10:06