Utorok, 07 November 2017 16:54

Záložka do knihy spája školy

Téma : Tajuplný svet knižných príbehov

Každý školský rok sa naša škola zapája do Medzinárodného projektu školských knižníc. Cieľom projektu bolo zhotovovanie záložiek pre partnerskú českú školu. Naša škola spolupracuje už po tretí školský rok so Základnou školou s materskou školou Klobuky pri Kladne.  Každý rok nám práca na záložkách prináša nové a  príjemné pocity, skvelé zážitky a veľa krásnych chvíľ. Tešíme sa, že  naše záložky potešia kamarátov v Česku. Vymenené záložky sa objavia v rozčítaných knihách  a pri čítaní kníh zažijeme radostný pocit. Tým záložky splnia to, k čomu sú určené.

Zálpžka do knihy spája školy

Zálpžka do knihy spája školy Zálpžka do knihy spája školy Zálpžka do knihy spája školy

Ľubica Karliková

Aktualizované: Utorok, 07 November 2017 17:18