mod_vvisit_counterTento mesiac19348
Streda, 24 Máj 2017 08:20

Školáci na cestách
Červený Kameň a jaskyňa Driny

Dňa 18. mája 2017 sa prváci, druháci a tretiaci  nemuseli učiť. Školské tašky zostali doma a deti si na chrbátiku priniesli svoje batôžteky. Rodičia im do nich nabalili veľkú desiatu, trošku sladkostí a čajík. Vedeli, že ich deti idú spoznávať krásy nášho Slovenska. Ráno  žiaci spolu s pani učiteľkami nastúpili do autobusu.

Školáci na cestách Školáci na cestách

Za pár okamihov sme docestovali do Jahodníka, odkiaľ nás čakal výstup do jaskyne Driny. V jaskyni nás sprevádzal sprievodca, od ktorého sme sa dozvedeli zaujímavé informácie. Celú prehliadku nám nad hlavami poletovali netopiere. Deti boli unesené.

Školáci na cestách Školáci na cestách

Naše ďalšie kroky smerovali na hrad Červený Kameň. Tu sa žiaci dozvedeli o vzniku hradu, o jeho majiteľoch a o spôsobe ich života. Výlet sme si doplnili kúpou suvenírov a pokojnými chvíľami strávenými v parku na hrade. Deti cestovali domov spokojné a plné zážitkov.

V. Vydarená

Aktualizované: Streda, 24 Máj 2017 08:35