mod_vvisit_counterTento mesiac19140

Jill Mansellová:
Srdcu nerozkážeš

Jill Mansellová: Srdcu nerozkážeš

Táto kniha je o Sophie Wellsovej, ktorá sa živí profesionálnym fotením. Ako mladá si zažila peklo, pretože si vzala za muža Tea, ktorému zomrela mama. On ju začal biť a začal brať drogy. Potom odišiel a Sophie ho nevedela nájsť. Kvôli tomuto Sophie nevedela nadviazať novú známosť. V Cornwalle pracovala pre známu hotelierku. Tam sa zoznámila s jej synovcom Joshom. Sophie sa mu veľmi páčila, ale ona sa bála znova zamilovať. A stále hľadala svojho muža Tea. Joshovi sa podarilo nájsť Tea, ten sa ku všetkému priznal. Na konci knihy sa dozviete, či sa Sophie a Josh do seba zamilujú.

Magdaléna Knapová, 9. roč.

backNaspäť

Aktualizované: Streda, 24 Január 2018 12:55