Streda, 24 Január 2018 12:19

Marta Hlušíková:
Žiaden káčer navyše

Marta Hlušíková: Žiaden káčer navyše

V tejto knihe autorka opisuje život šestnásťročnej Petry, ktorá nastupuje na gymnázium.
 Na začiatku sa Petre v škole nepáči, ale po zoznámení s novými spolužiakmi zistí ich ozajstnú povahu. Prvý deň v škole sa dozvie, že bude sedieť so svojím bývalým spolužiakom z deviatej A. V triede je veselo, ale každý sa posmieva chalanovi s tenkým hlasom. Dokonca aj Petra. Chalan sa volá Filip Klíž. Nasledujúce dni Petre bolo Filipa ľúto. Postupom času Petra zistila, že je to dobrý človek a s Filipom sa začali viac rozprávať. Neskôr sa z nich stali dobrí kamaráti.
Ak chcete vedieť, či sa Petra zaľúbila a ako to nakoniec dopadlo, musíte si knihu prečítať.

Aneta Michalidesová, 7.ročník

backNaspäť