logo.png
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes295
mod_vvisit_counterVčera309
mod_vvisit_counterTento týždeň604
mod_vvisit_counterTento mesiac4087
mod_vvisit_counterVšetky1460576

ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Základné informácie

POZNÁVAME SLOVENSKO

Informácie o projekte
Kysuce
Orava
Liptov
Napísal užívateľ Administrator   
Utorok, 09 Január 2018 09:26

Tillie Coleová:
Tisíc chlapčenských bozkov

Tillie Coleová: Tisíc chlapčenských bozkov

Kniha je o Runeovi, ktorý sa z Nórska presťahoval do Ameriky a tam sa zoznámil so svojou rovesníčkou Poppy. Trávili spolu všetok voľný čas a užívali si spoločné chvíle. Rune a Poppy  po dlhšom čase začali spolu chodiť. Poppy babka darovala  zaváraninový pohár plný papierových srdiečok, kde si mala napísať o tisíc najkrajších bozkoch, ktoré počas svojho života dostane. Rune bol chlapec, ktorý jej sľúbil, že pohár naplní jeho bozkami, ktoré si Poppy bude navždy pamatäť. Jedného dňa však Rune musel odísť späť do svojej rodnej krajiny – Nórska kvôli otcovej práci. S Poppy si sľúbili, že si budú každý deň volávať, aby boli spolu v kontakte. Ona sa však po kratšej dobe neozývala, neodpisovala na jeho správy ani nezdvíhala telefón. Keď sa stretli na školskej chodbe v deň, kedy sa Rune vrátil z Nórska, obaja sa robili, že sa nepoznajú. Trápilo ich to, ale ani jeden z nich to nedal najavo. Neskôr sa jej Rune prihovoril. Chcel vedieť, prečo mu neodpisovala na správy ani nezdvíhala. Najskôr mu to chcela zatajiť, no neskôr sa priznala. Celý čas, keď mu neodpisovala, bola v nemocnici alebo na liečení, pretože bola chorá a zostávalo jej už len pár týždňov. Chcete vedieť, ako dopadol vzťah Rune a Poppy? Prečítajte si túto napínavú, no smutnú knihu o láske dvoch mladých ľudí.

Vanesa Vaváková,9.ročník


backNaspäť

Aktualizované: Utorok, 09 Január 2018 10:14
 


Škola je zapojená od roku 2001 do projektu Infovek
Stránky obce
Internetové stránky obce Krajné
Copyright © 2018 Portál Základnej školy s materskou školou Krajné. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je slobodný software šírený pod GNU/GPL licenciou.
Vytvorené pomocou Next Level Design a redakčného systému Joomla!