mod_vvisit_counterVčera1994

Sita Brahmachari:
Jazmínové nebo

Sita Brahmachari: Jazmínové nebo

Mira po smrti svojho dedka doktora Bimala túži spoznať svoju rodinu z Indie. Pred odchodom do Indie ukradne mame listy, ktoré si písala  so sesternicou Aňdžalí. Mira sa stretne na letisku s dedkovým kamarátom. Zároveň sa jej stratí kufor. Sesternica Prijá jej ukáže svoj domov, ale aj život v Kalkate. Zatiaľ Mira stále nosí náramok artičoky. Keď si prečíta listy, ktoré ukradla mame, zistí, že keď bola mama na návšteve, urobila s Aňdžalí niečo zlé, ale čo, to sa v listoch nepíše. Prečo mama s rodinou prestali potom navštevovať Kalkatu? Dozviete  sa v tejto knihe.

Viktória Kovárová, 7. roč.

backNaspäť

Aktualizované: Utorok, 09 Január 2018 10:15