Utorok, 09 Január 2018 09:11

David Walliams:
Chalan v sukni

David Walliams: Chalan v sukni

Táto kniha je o chalanovi menom Denis. Denisovi po letných prázdninách odišla mama. Jeho oco po maminom odchode zakázal: objímať sa, hovoriť o mame a plakať. Denis každý večer plakal, ale potichu, aby ho nepočul jeho brat John. Raz ho kamarát prišiel zavolať na štvrťfinále, keď mal veľkú nádchu. Štvrťfinále vyhrali. Jedného dňa si išiel Denis kúpiť časopis Vogue. Keď ho rozbalil, tak sa mu strašne páčili stránky a krásne namaľované a oblečené ženy. Bol to jeho obľúbený časopis. Denis sa zaujímal o ženské šaty a oblečenie. Preto si kúpil ten časopis. Oco mu ho na druhý deň zahodil do koša. Keď chlapci v škole cez obednú prestávku hrali na školskom ihrisku futbal, loptu omylom kopli do okna riaditeľa. Zakázal hrať všetky loptové hry a Denisa nechal po škole. A čo sa stane ďalej sa dočítate v tejto knihe.

Viktória Mramúchová, 7. ročník

backNaspäť