Utorok, 09 Január 2018 08:49

Sita Brahmachari:
Artičokové srdcia

Sita Brahmachari: Artičokové srdcia

Dvanásťročná Mira má veľmi tichý hlas, ale zato hlasný smiech. Mira sa spolu so svojou najlepšou kamarátkou Millie prihlási na krúžok tvorivého písania. Ich učiteľka sa volá Pat Printová a dáva im veľmi dobré rady do života. V krúžku stretne Mira chlapca, ktorý sa jej hneď zapáči. Jej babka, ktorá sa snaží zomrieť, ju má stále rada. Mira s babkou zažije veľa príjemných i nepríjemných chvíľ. Babku odvezú do hospicu, kde sa zistí, že má vážnu rakovinu prsníka. Zomrie babka v hospici, alebo ju odvezú domov a nezomrie?

Adriana Miháliková, 7. roč.

backNaspäť

Aktualizované: Utorok, 09 Január 2018 10:16