Streda, 19 Apríl 2017 07:36

Netradičná výtvarná výchova

Veľká noc klopkala na dvere a naša netradičná výtvarná výchova v CVČ Stará Turá sa mohla konečne uskutočniť. Dňa 6. apríla 2017 sme sa spolu s deťmi z MŠ, ktoré  navštívili zvieratká tety Janky a s dievčatami z 8. ročníka, ktoré si zatancovali orientálne tance konečne dostali na Starú Turú. V CVČ nás privítala milá pani učiteľka, ktorá deti usadila ku stolíkom a oboznámila ich s náplňou  interaktívnej hodiny. Pripravené látkové taštičky s motívom zajačika si prváci dotvárali farebnými korálikmi. Niektorí boli zručnejší a koráliky im veľmi rýchlo zapĺňali celú taštičku.

Netradičná výtvarná výchova Netradičná výtvarná výchova Netradičná výtvarná výchova

Počas práce deti čakalo ďalšie prekvapenie. Pani učiteľka vytetovala všetkým prvákom na rúčky krásne srdiečka. Tešili sa a boli plní očakávania, čo budú ešte tvoriť. Do taštičiek si deti zhotovili papierového zajačika a krásneho motýľa s lízankou, ktorému sa veľmi tešili. Hodina práce ubehla veľmi rýchlo. Ani sme sa nenazdali a museli sme sa rozlúčiť. Taštičky so zajačikom a motýľom nám budú počas veľkonočných sviatkov pripomínať túto krásnu chvíľu.

Ľubica Karliková

Aktualizované: Streda, 19 Apríl 2017 07:50