Streda, 11 Marec 2009 20:40

geografia Úspech žiakov v krajskom kole Geografickej olympiády.

V ZŠ Odborárska  10 v Novom Mesto n.Váhom prebehlo 10.marca 2009 krajské kolo Geografickej olympiády, ktorého sa zúčastnili úspešní riešitelia okresných kôl z Trenčianskeho kraja. Našu školu reprezentovali 4 žiaci z 6.-9. ročníka.
Kristián Hanus (9.trieda) sa stal úspešným riešiteľom krajského kola s bodovým ziskom 89 bodov zo 100 možných. Umiestnil sa vo kategórii spomedzi 27 súťažiacich žiakov 9.ročníka na 11. mieste.
Michaela Miková (6.trieda) sa taktiež stala s bodovým ziskom 75 bodov zo 100 možných úspešnou riešiteľkou vo svojej kategórii a obsadila 13.miesto.
Žiakov na súťaž pripravovala Mgr. Danka Marková.
----------------------------------------------------------------
Ďalší dvaja žiaci - Vladimír Dlhý (7.trieda) obsadil  21.miesto so ziskom 71 bodov  a Dalibor Vydarený (8.trieda) skončil na 18.mieste so ziskom 69 bodov. Žiaľ nestačilo to na to, aby sa stali úspešnými riešiteľmi. Možno sa to podarí budúci rok.
Embarassed

Výsledkové listiny z krajského kola Geografickej olympiády sú zverejnené na stránkach KŠÚ Trenčín

---- Úspešným riešiteľom srdečne blahoželáme! ----